Günümüz dünyasında gerek doğal tedavi yöntemlerine gerekse organik gıdaya olan ihtiyaç her geçen gün artmaktadır. Firmamız bu ihtiyacı karşılamak üzere doğal olanı, doğadan yaşama aktarılması amacını kendisine misyon edinmiş ve gelecek nesillerimize daha sağlıklı bir dünya bırakmak vizyonuyla hayat bulmuştur.

Bu vizyonla ortaya çıkan Vionca Markası 2019 yılında yolculuğuna başlamış, gerek araştırma gerekse üretim sürecinde titizlikle çalışılmıştır. 2021 yılı itibariyle üretim depolama süreçlerinin bitmesiyle gerek yurt içi gerekse yurt dışı pazarda aromatik yağlar, sirkeler, meyve özleri, uçucu yağlar, aromatik sular ve organik gıda arzına başlayarak  pazarlama faaliyetlerine hız vermiştir.

Şirketimizin ana amacı doğada var olan şifalı bitkilerin en doğal halleriyle müşterilerimize ulaştırılmasıdır. Bu sürecin ilk aşamasından son aşamasına kadar kimyasallardan uzak bir üretim süreci planlanmıştır. Firmamız “Doğadan Yaşama” sloganıyla çalışmalarını sürdürmekle birlikte bu alandaki yatırımlarına da ağırlık vermektedir.